Ekibimiz;

En az üç çekirdek ekip üyesinden oluşmaktadır.

Ankara Gönüllü Takımı’nın iletişim ve veri akışını kendine özgü sistemiyle, ekip içi ve ekipler arası raporlarını, eğitim ve seminerlere ait rapor ve formları, haftalık uygulama dahilinde kardeşlerin ödev,resim,yazı vb. çalışmalarını, periyodik olarak gerçekleştirilen uygulamalara ait bildirimleri ve buna benzer gerçekleştirilecek etkinlikler için kaynak oluşturabilecek belgelerin asıl halini arşivlerinde, yedeklerini ise elektronik ortamda saklamayı başarıyla sürdürmektedir.

Gerçekleştirilecek olan tüm duyuru ve etkinlikler için en etkili yöntemleri kullanarak gazete, televizyon vb. medya kuruluşlarına etkinlikler hakkında gerektiğinde bilgi vermektedir.

Alt yapısında, teknoloji ile ilgili her alandan sorumludur.Buna bağlı olarak web sitesinden fotoğrafçılığa, e-posta ağının yönetiminden gönüllü veritabanına, grafik tasarımından teknolojinin kullanıldığı ve teknoloji kullanımının aktarıldığı her noktada ortaya çıkar. Gönüllülerin kişisel gelişimlerine, teknoloji ile yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Gönüllülükte ve gelişimde bilişim Teknolojileri açısından sınır tanımayıp, her zaman teknoloji ile ilgili gelişmelere göre AGT ‘nin teknoloji alt yapısını günceller. AGT’nin daha hızlı, daha etkin ve daha verimli çalışmasına sürekli katkıda bulunur.

Kısacası, farkedilmese de her bilginin altında imzamız vardır. Keyifle ve büyük bir zevkle…