Her hafta sonu cumartesi günleri gönüllü arkadaşlarımızla saat 12:00’de ODTÜ Sunshine Cafe ve Arkabahçe’de toplanıp 13:00-15:00 saatleri arasında ÇEŞME, YAKACIK Bölgeleri’ndeki kardeşlerimizin evlerine ve pazar günleri saat 11.15’te ODTÜ Sunshine Cafe’de buluşarak saat 12.00-14.00 saatleri arasında PAMUKLAR Bölgesi’ndeki kardeşlerimizin evine konuk oluyoruz. Günün başında onlarla buluşma heyecanından kaynaklanan sevinç, günün sonunda yerini ayrılacak olmaktan doğan hüzne bırakırken bütün yorgunluklar bir sonraki haftanın tatlı beklentisiyle unutuluyor.

Her hafta onlarla uygulama taslağındaki haftanın konusu hakkında bilgi paylaşımında bulunuyor, derslerine yardımcı oluyor ve her türlü konuda sohbet ediyoruz. Kardeşlerimizin sorgulamasını sağlamak, onları araştırmaya yöneltmek ve üniversite kültürünü onlara tanıtmak en büyük hedeflerimiz. Ayrıca tiyatro, bale, uçurtma şenliği gibi kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenleyen Eğitim & Eğlence & Etkinlik Ekibi’nin katkısıyla tüm kardeşlerimizin bu etkinliklerden faydalanmasını sağlıyoruz.

Bizler daha çok kardeşimize ulaşmak için yeni gönüllülerimizle büyümeye devam edeceğiz. Üniversite-Ev Yenimahalle Ekibi olarak daha çok gönüllü ve görev arkadaşı arıyoruz.